Nowe umiejętności w zasięgu ręki!

Nowe umiejętności w zasięgu ręki!

Szkolenia i certyfikaty są bardzo cenione przy poszukiwaniu nowej pracy lub przebranżawianiu się. W okresie wakacyjnym, gdy mamy trochę więcej swobody, warto postawić na rozwój osobisty i sprawdzić, jakie szkolenia oferuje rynek i co ciekawego można na nim znaleźć. Przez pandemię wiele szkoleń przeszło w tryb online, co znacznie ułatwia proces uczenia się, nawet na odległość.

Szkolenia cenne dla pracowników remontowo - budowlanych

Jednym z cenniejszych i ciekawszych szkoleń, jakie można odbyć w branży remontowo - budowlanej , jest kurs hakowego sygnalisty. Przyda się on również osobom zajmującym się transportem międzyzakładowym. Wszędzie tam, gdzie używane są urządzenia dźwigowe, zachodzi konieczność zatrudnienia specjalisty posiadającego ten kurs. Taki pracownik będzie niezbędny w wielu przedsiębiorstwach, a zdobyta wiedza teoretyczna i praktyczna przełożą się na jakość pracy i lepsze wynagrodzenie. Kurs ma na celu przekazanie najważniejszych informacji związanych z urządzeniami wyposażonymi w hak, zasadami zapinania i zdejmowania ładunku oraz wszelkimi innymi czynnościami umożliwiającymi bezpieczne wykonywanie obowiązków typowych dla tego stanowiska pracy.

Mocniejsza grupa, lepsze wyniki

Kolejnym warsztatem, na jaki warto zwrócić uwagę, zwłaszcza gdy pracujemy w grupie, jest facylitacja. Gdy zespół chce osiągnąć zamierzony cel, np. w związku z nowymi zadaniami w pracy, może skorzystać z pomocy facylitatorki. Jeśli grupa nie ma okazji spotkać się ze specjalistą na miejscu, nic nie szkodzi. Istnieje możliwość przejścia warsztatów online.  Dostępne warsztaty to warsztaty projektowe, strategiczne, z komunikacji, zarządzania zmianą oraz usprawniające współpracę w zespole. Różne techniki pracy z grupą dobierane są na podstawie zdefiniowanego celu, możliwości czasowych i liczby uczestników. Z oferty korzystają najczęściej menedżerowie wraz ze swoimi pracownikami, aby usprawnić zarządzanie projektami, usprawnić pracę i przyspieszyć procesy oraz decyzje.

Szkolenia z certyfikatem dla nauczycieli

Wakacje to czas, gdy nauczyciele mają więcej czasu wolnego, który mogą przeznaczyć np. na ciekawe i wartościowe szkolenia. Świetnym wyborem będą szkolenia dla nauczycieli online, na których pracownik zdobędzie niezbędną aktualną wiedzę, uzyska materiały i certyfikat potwierdzający przejście szkolenia. Nagrania są stworzone w formie dobrze przyswajających wiedzę webinarów, a ich szeroki wybór pozwoli na skorzystanie z różnych tematycznie szkoleń. Forma online jest najchętniej wybieraną formą szkoleń w ostatnich latach i pozwala na naukę w różnych warunkach i o różnej porze.