Jak kreatywnie wykorzystać czas wolny nastolatka?

Jak kreatywnie wykorzystać czas wolny nastolatka?

Okres wakacji to czas odpoczynku od obowiązków szkolnych. Nie musi jednak oznaczać to zostawienie dziecka samemu sobie - warto wykorzystać proaktywnie ten czas. Czas przerwy wakacyjnej to idealna okazja do tego, aby umożliwić najmłodszym rozwijanie pasji i zainteresowań.

Programowanie to przyszłość - zapisz swoją pociechę na kurs javascript!

Nie da się zaprzeczyć, że perspektywa zatrudnienia w IT od lat brzmi naprawdę obiecująco. Jeżeli Twoje dziecko wykazuje chęci do nauki nowych rzeczy i interesuje się współczesnymi technologiami - warto spróbować z kursem javascript. Możesz skorzystać z internetowych kursów online - dzięki temu Twoja pociecha w dowolnym dla siebie miejscu i czasie będzie mogła zdobywać nowe umiejętności. Atutem takich kursów jest to, że z powodzeniem można znaleźć propozycje od podstaw. Dzięki temu nawet nastolatek bez zaplecza w postaci wiedzy technicznej będzie mógł z powodzeniem czerpać wiedzę z takiego szkolenia. Czytelne i przejrzyste zaprezentowanie informacji, możliwość powrotu do wybranych przez siebie trudniejszych fragmentów - to wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Na uwagę zasługuje także atrakcyjna cena takich szkoleń.

Zainwestuj w zajęcia z native speakerem w Warszawie

Znajomość języka angielskiego może zdecydowanie ułatwić otwarcie wielu życiowych furtek. Jeżeli zależy Ci na tym, aby stworzyć swojemu dziecku jak najlepsze warunki - zdecydowanie warto postawić na naukę języków. Regularne spotkania z native speakerem w Warszawie będą strzałem w dziesiątkę - taki kontakt pozwoli bowiem osłuchać się z akcentem, co powinno także ułatwić rozumienie podczas kontaktów z obcokrajowcami. Podczas takich zajęć warto skupić się na przełamywaniu bariery przed mówieniem. W szkole nauczyciele kładą nacisk przede wszystkim na zaznajomienie uczniów z gramatyką i słownictwem. Zajęcia z native speakerem mogą być świetnym uzupełnieniem omawianego materiału i kształtować inne kompetencje językowe.

Szukasz kreatywnych zajęć? Lego education Poznań to miks zabawy i nauki!

Czasy, w których układanie klocków lego kojarzyło się wyłącznie z zabawą przeznaczoną dla kilkulatków już dawno minęły. Decydując się na Lego education Poznań możesz liczyć na szereg korzyści. To doskonała  zabawa zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym jak i dla tych starszych. Zabawa polegająca na zbudowaniu robota i zaprogramowania go wymaga wzajemnej współpracy i kształtowania nowych kompetencji. Inwestycja w takie zajęcia z pewnością będzie dobrym wyborem! Połączenie nauki z zabawą daje świetne rezultaty i zachęca dzieciaki do współpracy.

Który z wymienionych pomysłów może najbardziej zainteresować Twoją pociechę?